Öğrenmek Ve Oynamak İtalyan

Eğitici Program
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 13 MB
  • Version 3.1
  • Dil İngilizce
  • Firma DOMOsoft
Çocuğunuzun boş zamanlarında İtalyanca öğrenmesini ve bunu da eğlenerek yapmasını istiyorsanız hemen bu oyuna sahip olmalısınız.

 Oyun oynarken İtalyanca öğrenmenin verdiği zevki yaşamak ister misiniz? Minikler için üretilmiş olan bu harika eğitici oyunda çocuklar çok kolay bir şekilde İtalyanca öğrenecekler. İtalyanca alfabesini en iyi ve kolay şekilde öğrenmek için üretilen bu eğlenceli oyunda sadece İtalyanca değil pek çok güzel sürpriz de bulunmaktadır. Çocuklarının zamanını iyi şekilde değerlendirmesini isteyen anne ve babalar bu oyun tam sizin istediğiniz gibi. Çünkü bu oyunu oynayan çocuklar hem eğlenecek hem de İtalyancayı en kolay yerinden başlayarak öğrenecek. Çocukların öğrenmeye heveslenmesini sağlayacak özelliklere sahip olan bu harika oyun hem kız hem de erkek çocuklarının dikkatini çekecek. 6 ile 11 yaş arasındaki çocuklar için çok daha uygun olan bu mükemmel oyunu siz de çok seveceksiniz.

 Değişik özelliklere sahip olan bu mükemmel oyunu hemen indirin. Bu oyun ile çocuklar İtalyancayı kendi ana dili gibi öğrensin. Telaffuzların en iyi şekilde olmasını sağlayan ve bunu amaç edinen bu oyun bu özelliği yerine getirebilmek için pek çok İtalyanca şarkıyı çocukların beğenisine sunmuştur. Her yönden kaliteli olan bu harika oyunu çocuk gelişim uzmanları da desteklemiştir.

 Sayısız faydalı özelliğe sahip olan bu mükemmel oyunu siz de telefonunuza ya da tabletinize ücretsiz bir şekilde indirebilir, oyunu çocuklarınıza hediye edebilirsiniz. 

Daha Fazla Göster
Öğrenmek Ve Oynamak İtalyan indir